f0cf8eedea4e699a720b5fa4a87503.jpg

SUBARU XV

nasledujte svoje túžby

VYCHUTNAJTE SI KAŽDÝ OKAMIH SVOJEJ CESTY.

Na chvíľu sa zastavte. Rozhliadnite sa okolo seba. Vychutnajte si krásu okamihu a nechajte ju dôkladne zapôsobiť. Urobte si každý deň chvíľku na to, čo máte najradšej. Vážte si krásnu cestu, ktorou je váš život, a vychutnajte si túto jazdu od začiatku až do konca. So štýlovým a športovým SUBARU XV si v živote plnom dobrodružstva môžete spríjemniť každučký okamih a užiť si viac zábavy.

282c20ef9840fdb78a8bd2289a3cb1.jpg

VŠETKO, ČO POTREBUJETE, JE ZÁBAVA.

SUBARU XV

Subaru XV je pre tých, ktorí sa radi pohybujú v mestskom centre, no zároveň si nikdy nenechajú ujsť príležitosť vyraziť von z mesta. Pre tých, ktorí žijú v rytme nepretržitého ruchu mesta. Je pripravené odviezť vás za mestskými dobrodružstvami, plánovanými aj spontánnymi. Je jedinečným spojením štýlu, všestrannosti a vzrušenia a umožňuje vám vydať sa všade, kam vás zavedie váš životný štýl. Vnútri každého Subaru sa ukrýva výnimočná kombinácia symetrického pohonu 4x4 s motorom SUBARU BOXER a špičková asistenčná technológia EyeSight.

V štýle veľkomesta

 

Všimnete si to na prvý pohľad. Nové SUBARU XV, ponúkajúce vzrušujúcu zmes krásneho dizajnu a funkčnosti, je za každú zábavu – presne ako vy. Môžete ísť surfovať. Zdolávať horské chodníky – na bicykli alebo pešo. Prežite víkend na chate. Alebo ostaňte v meste a objavujte jeho skryté skvosty. Pri tom všetkom môžete zažiť veci, na ktoré nikdy nezabudnete.

Všetko na dosah ruky

 

Keď na novom SUBARU XV otvoríte dvere, okamžite si všimnete kultivovaný, športový dizajn interiéru. Ergonomicky tvarované sedadlá sú teraz ešte priestrannejšie a dizajnovo čistejšie a zaručia vám aj vašim spolucestujúcim komfort a pôžitok dokonca aj na dlhých cestách.

Špičkové asistenčné technológie

 

Systém EyeSight slúži ako druhý pár očí, ktorý sleduje cestu pred vozidlom. Pomocou dvoch stereokamier zaznamenáva trojrozmerný farebný obraz, v ktorom dokáže vynikajúco rozpoznávať objekty. Touto schopnosťou sa takmer vyrovná ľudskému zraku. Na základe obrazu z oboch kamier systém presne určuje tvar, rýchlosť a vzdialenosť objektov. Rozpoznáva nielen vozidlá, ale aj motocykle, bicykle a chodcov.

Inteligentné prepravné riešenia

 

Nové SUBARU XV ponúka okrem radosti z jazdy aj úžasnú praktickosť. Široký, takmer štvorcový otvor piatych dverí je teraz oveľa väčší, vďaka čomu je nakladanie a vykladanie batožiny ešte jednoduchšie. Zväčšená je aj šírka vnútorného priestoru medzi podbehmi kolies. A ak potrebujete odviezť veľké predmety, môžete využiť praktické strešné lišty.

Symetrický pohon 4x4

 

Dokonalý pocit z jazdy vychádza zo symetrie a vyváženia. Preto spoločnosť Subaru už od roku 1972 vyvíja a zdokonaľuje svoj symetrický pohon všetkých štyroch kolies. V spojení s motorom typu BOXER, ktorého výsledkom je takmer dokonalé symetrické usporiadanie, poskytuje tento pohon mimoriadny výkon s výnimočnou trakciou, ako aj vyváženie a stabilitu, ktoré zaisťujú maximálnu kontrolu v každej dopravnej situácii.

Motor BOXER

 

Iba málo áut ponúka takú živosť a spontánnosť  ako Subaru XV. Tieto vlastnosti zabezpečuje motor BOXER s horizontálnymi protibežnými piestmi usporiadanými v 180-stupňovom uhle, ktorý má v porovnaní s inými typmi motorov oveľa nižší a plochejší profil. Vďaka tomu má hnacia sústava, aj celé vozidlo, nižšie položené ťažisko a vyváženejšie rozloženie hmotnosti. Protibežné pohyby piestov sa navyše navzájom vyrovnávajú, čo prirodzeným spôsobom obmedzuje vibrácie.

 SUBARU NITRA

Remesloservis družstvo, Bratislavská 2, 949 01 Nitra 

autorizovaný predaj a servis vozidiel značky SUBARU.

Sledujte nás:

  • Facebook Subaru Nitra
  • Instagram
  • Youtube
af2f478ce04210b5dd5a9cc2be32b3.jpg

SUBARU XV

e-BOXER

od 30 990 €

fe8606ac474fe58b42e62ded9b5450.jpg

FORESTER

e-BOXER

od 33 500 €

IMPREZA

e-BOXER

od 29 990 €

Nové SUBARU XV 2018

SUBARU

XV

od 25 990 €

SUBARU OUTBACK

od 35 490 €

SUBARU IMPREZA

od 25 500 €

2017 - 2021 by Remesloservis, družstvo.

CREATED BY  KiWWWi.sk