top of page
Subaru servis nitra

AUTORIZOVANÝ SERVIS

VOZIDIEL SUBARU

Autorizovaný servis vozidiel Subaru

Pondelok: 07:30 - 16:00
Utorok: 07:30 - 16:00
Streda: 07:30 - 16:00
Štvrtok: 07:30 - 16:00
Piatok: 07:30 - 16:00


Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené

Tel.: 0917 277 211

Email.: servis@remesloservis.sk

ONLINE OBJEDNANIE DO SERVISU

Vážený zákazník,

vyplnením ONLINE objednávkového formuláru sa môžete rýchlo a pohodlne objednať na servisnú prehliadku alebo opravu vozidla.

Na základe Vašej objednávky bude naplánovaná oprava Vášho vozidla a o potvrdení objednávky budete našim pracovníkom servisu spätne informovaná/ý na Vami uvedené telefónne číslo alebo e-mailovú adresu.

Kompletné vyplnenie objednávkového formulára urýchli čas vybavenia Vašej požiadavky. Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Ďakujeme a tešíme sa na Vašu návštevu.
Servisný tím REMESLOSERVIS, NITRA

Ďakujeme, vaša správa bola odoslaná.

Pre dlhšiu životnosť

Pravidelnou údržbou môžete výrazne predĺžiť životnosť svojho vozidla a zaistiť jeho bezproblémovú prevádzku s maximálnym výkonom. Vaše Subaru bude nielen dlhšie a lepšie fungovať, ale bude aj bezpečnejšie a dlhšie si zachová vysokú hodnotu. Aby vám to spoločnosť Subaru uľahčila, vyvinula plán kontrol a servisných úkonov vykonávaných v stanovených intervaloch.

Je veľmi dôležité, aby ste s vozidlom absolvovali servisné prehliadky v správnych intervaloch: každých 12 mesiacov alebo 15 000 km, podľa toho, čo uplynie skôr. Aj keď s vozidlom prejdete za rok málo kilometrov, napríklad menej ako 3 000 km, musíte servisnú prehliadku absolvovať každých 12 mesiacov. Dôvodom je, že stav motorového oleja a iných kvapalín vo vašom Subaru sa zhoršuje, aj keď jazdíte zriedkavo alebo len na krátke vzdialenosti. Aj iné servisné položky sú závislé od uplynutého času, a nie len od prejdených kilometrov.

Servisné intervaly a potrebné úkony pri jednotlivých servisných prehliadkach nájdete v príručke používateľa vozidla, alebo sa o nich môžete informovať v najbližšom autorizovanom servise Subaru.

Odporúčame, aby ste servisné úkony v rámci údržby zverili autorizovanému servisu Subaru, v ktorom pracujú školení technici, používajúci originálne náhradné diely. Zaistíte si tým správnu údržbu vozidla v súlade so štandardmi výrobcu.

8299be6b154400aa2f48ec0c1e0d86.jpg

AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZIDIEL SUBARU 

REMESLOSERVIS NITRA

Našim zákazníkom ponúkame kvalitné autoservisné služby s kompletným servisným zázemím. Sme vybavení najmodernejšou autoservisnou technikou a prípravkami vrátane originálnych diagnostických prístrojov značky SUBARU potrebných pre vykonávanie pravidelných servisných prehliadok, opráv a diagnostiky vozidiel. Náš personál má dlhoročné skúsenosti, je pravidelne preškoľovaný a vždy kladie dôraz na precízne a poctivo odvedenú prácu.Ako autorizovaný servis máme prístup ku všetkým technickým informáciám, vybaveniu a školeniam.

Radi tak pre Vás zabezpečíme nie len záručný ale aj pozáručný servis Vášho vozidla.


– Mechanické práce
záručné a pozáručné prehliadky, opravy motora, prevodovky, spojky, opravy podvozkových častí a brzdového systému, výmeny prevádzkových kvapalín a filtrov.
– Elektrikárske Práce
autodiagnostika, opravy elektroinštalácie, štartérov, alternátorov, montáž autoalarmov, cúvacích senzorov či parkovacích kamier.
– Klampiarske práce
poistné udalosti, opravy havarovaných vozidiel, výmena karosárskych dielov, opravy plastových dielov.

Okrem základných autoservisných prác ponúkame pneuservis, čistenie klimatizácie, predaj náhradných dielov a doplnkov, výmenu autoskiel, prípravu áut na STK a EK ako aj ich realizáciu.

Servisný tím REMESLOSERVIS, NITRA

bottom of page