SUBARU OUTBACK 

Žite s istotou. Žite teraz.

Žite s istotou. Žite teraz.

Hovorí sa, že život je zbierka momentov. Preto je tu SUBARU OUTBACK, ktorý vás bude sprevádzať životom tak, aby každý jeho okamih stál za to. Vydajte sa za dobrodružstvom a s dôverou naplňte svoju túžbu po cestovaní. Elegantný OUTBACK prináša výnimočné jazdné vlastnosti, vďaka ktorým sa dostane kamkoľvek, všestrannosť, ktorá obohatí každý aktívny životný štýl, a bezpečnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť – to všetko vám pomôže dosiahnuť cieľ pohodlne a s pocitom istoty.

VÝZVA JE TO PRAVÉ DOBRODRUŽSTVO.

SUBARU OUTBACK

Subaru Outback.jpg

Ponuka modelov a prvky výbavy

Vycibrený a prepracovaný dizajn modelu OUTBACK stelesňuje jeho precízne vyladené jazdné vlastnosti a pohodlie, zatiaľ čo jeho robustný a drsný vzhľad dáva jasne, že sa dostane všade, kam len budete chcieť. Výsledkom je jedinečná dôvera v to, že zvládnete všetky vrtochy počasia, stavy vozoviek a dostanete sa do cieľa bezpečne a štýlovo bez ohľadu na to, čo vás na vašej ceste čaká.

Subaru_Outback_technológie.jpg

Technológie
Kľúčové technológie Subaru

V modeli Outback bude pred vami len málo prekážok. Symetrický pohon všetkých kolies zaisťuje vynikajúcu trakciu na snehu, v daždi alebo na nespevnených cestách. Systém X-MODE spolu so systémom riadenia zjazdu z kopca vám pomôžu prekonať náročnejšie jazdné situácie s väčšou istotou a rozvahou.

Subaru Outback bezpecnost.jpg

Bezpečnosť
Špičková bezpečnosť vozidiel Subaru

Keď vám auto dáva pocit istoty, život je príjemnejší. Preto je pre Subaru bezpečnosť na prvom mieste. Spoločnosť Subaru, začínajúca ako výrobca lietadiel, sa počas celej svojej histórie drží zásady “ľudia na prvom mieste“. Preto neustále vylaďuje, testuje a preveruje účinnosť svojich vyspelých bezpečnostných technológií, ktoré vyvíja už vyše 50 rokov. Prostredníctvom najmodernejších systémov na ochranu pri nehodách a ich prevenciu a tiež jedinečných technológií, ako sú globálna platforma a symetrický pohon všetkých kolies, Subaru nepretržite pracuje na vylepšovaní celkovej bezpečnosti s víziou absolútne beznehodovej budúcnosti.

Výzvou je dobrodružstvo.

Nič nejazdí tak ako Subaru, pretože nič iné nie je skonštruované ako Subaru. Každý model Subaru je skonštruovaný tak, aby ste sa naň mohli spoľahnúť a zároveň naplno venovať svojmu životu. Jadrom väčšiny našich modelov vrátane úplne nového modelu Outback je preto symetrický pohon všetkých kolies. Tento systém pohonu využíva všetky štyri kolesá na dosiahnutie maximálnej priľnavosti k vozovke a zároveň ponúka neuveriteľnú vyváženosť a stabilitu, vďaka čomu dochádza k lepšiemu kontaktu vodiča s vozovkou. Lepšie vnímanie vozovky zvyšuje vašu istotu a odkrýva nové zážitky.

Vychutnajte si každý okamih

 

Úplne nový Outback vyvoláva dôveru a búra hranice.

Výstupy USB (predné ja zadné)


Udržujte všetky svoje elektronické zariadenia plne nabité a pripravené na používanie s ľahko prístupnými zásuvkami USB pre cestujúcich vpredu i vzadu.

Nové Technológie

 

ktoré spájajú dobrodružstvo. Vychutnajte si každodenný brilantný výkon, geniálny dizajn a technológie Outback ktoré pracujú mimoriadne dobre a sú obzvlášť užitočné. 

OSVETLENIE


Modré podsvietenie prináša eleganciu a štýl do dnešnej doby. Držiak na poháre a konzola sú takisto vybavené takým príjemným modrým osvetlením, aby ste ich ľahšie mohli nájsť v tme.

Pohodlné zadné sedadlá


Subaru Outback bol navrhnutý tak, aby poskytoval dostatočný priestor pre cestujúcich na zadných sedadlách a taktiež pridal schopnosť sklopiť sedadlá aby zabezpečil väčšie pohodlie na dlhších cestách.

Automatické zatváranie

 

Po stlačení tlačidla vám umožňuje okamžitý prístup do oblasti kufra, čo umožňuje zvlášť ľahké nakladanie a  tak isto aj zavretie batožinového priestoru.

Prehľadný palubný priestor

Centrálna dotyková obrazovka a stredný displej LCD displeja vám poskytnú prístup ku všetkému. Prémiový audio systém s 12 reproduktormi Harman / Kardon alebo štandardným zvukom so šiestimi reproduktormi je k dispozícii pre vaše potešenie. Plus celý informačný systém je kompatibilný so smartphonmi, takže je ľahké zostať vždy v bezpečnom kontakte.

 SUBARU NITRA

Remesloservis družstvo, Bratislavská 2, 949 01 Nitra 

autorizovaný predaj a servis vozidiel značky SUBARU.

  • Facebook Subaru Nitra
af2f478ce04210b5dd5a9cc2be32b3.jpg

SUBARU XV

e-BOXER

od 30 990 €

fe8606ac474fe58b42e62ded9b5450.jpg

FORESTER

e-BOXER

od 33 500 €

IMPREZA

e-BOXER

od 29 990 €

Nové SUBARU XV 2018

SUBARU

XV

od 25 990 €

SUBARU OUTBACK

od 35 490 €

SUBARU IMPREZA

od 25 500 €

2017 - 2021 by Remesloservis, družstvo.

CREATED BY  KiWWWi.sk