ŽITE SEBAVEDOME. ŽITE TERAZ.

 

Hovorí sa, že život je zbierka momentov. Preto vám model Outback bude robiť spoločnosť v každom okamihu vášho života a postará sa, aby ste si každý jeden vychutnali naplno. Vrhnite sa do dobrodružstiev a sebavedome naplňte svoje cestovateľské túžby. Štýlový model Outback je stelesnením schopnosti ísť kamkoľvek, všestrannosti obohacujúcej každý životný štýl a bezpečnosti, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. To všetko vám pomôže dostať sa do cieľa v pohodlí a s pokojom v duši.

SUBARU OUTBACK

od 33 990 €

VÝZVA JE TO PRAVÉ DOBRODRUŽSTVO.

SUBARU OUTBACK

Vychutnajte si každý okamih

 

Úplne nový Outback vyvoláva dôveru a búra hranice.

OSVETLENIE


Modré podsvietenie prináša eleganciu a štýl do dnešnej doby. Držiak na poháre a konzola sú takisto vybavené takým príjemným modrým osvetlením, aby ste ich ľahšie mohli nájsť v tme.

Nič nejazdí tak ako Subaru, pretože nič iné nie je skonštruované ako Subaru. Každý model Subaru je skonštruovaný tak, aby ste sa naň mohli spoľahnúť a zároveň naplno venovať svojmu životu. Jadrom väčšiny našich modelov vrátane úplne nového modelu Outback je preto symetrický pohon všetkých kolies. Tento systém pohonu využíva všetky štyri kolesá na dosiahnutie maximálnej priľnavosti k vozovke a zároveň ponúka neuveriteľnú vyváženosť a stabilitu, vďaka čomu dochádza k lepšiemu kontaktu vodiča s vozovkou. Lepšie vnímanie vozovky zvyšuje vašu istotu a odkrýva nové zážitky.

Výstupy USB (predné ja zadné)


Udržujte všetky svoje elektronické zariadenia plne nabité a pripravené na používanie s ľahko prístupnými zásuvkami USB pre cestujúcich vpredu i vzadu.

Pohodlné zadné sedadlá


Subaru Outback bol navrhnutý tak, aby poskytoval dostatočný priestor pre cestujúcich na zadných sedadlách a taktiež pridal schopnosť sklopiť sedadlá aby zabezpečil väčšie pohodlie na dlhších cestách.

Nové Technológie

 

ktoré spájajú dobrodružstvo. Vychutnajte si každodenný brilantný výkon, geniálny dizajn a technológie Outback ktoré pracujú mimoriadne dobre a sú obzvlášť užitočné. 

Automatické zatváranie

 

Po stlačení tlačidla vám umožňuje okamžitý prístup do oblasti kufra, čo umožňuje zvlášť ľahké nakladanie a  tak isto aj zavretie batožinového priestoru.

PREHĽADNÝ PALUBNÝ PRIESTOR

Centrálna dotyková obrazovka a stredný displej LCD displeja vám poskytnú prístup ku všetkému. Prémiový audio systém s 12 reproduktormi Harman / Kardon alebo štandardným zvukom so šiestimi reproduktormi je k dispozícii pre vaše potešenie. Plus celý informačný systém je kompatibilný so smartphonmi, takže je ľahké zostať vždy v bezpečnom kontakte.

 SUBARU NITRA

Remesloservis družstvo, Bratislavská 2, 949 01 Nitra 

autorizovaný predaj a servis vozidiel značky SUBARU.

  • Google+ Social Icon
  • Facebook Social Icon
Nové SUBARU XV 2018

SUBARU

XV

od 25 300 €

fe8606ac474fe58b42e62ded9b5450.jpg

SUBARU FORESTER

od 32 990 €

SUBARU OUTBACK

od 35 490 €

SUBARU IMPREZA

od 21 990 €

SUBARU LEVORG

od 31 940 €

SUBARU WRX STI